Wiadomości tygodnia

W Rykach dogrywka

Wstępne wyniki niedzielnego głosowania wskazują, że w Rykach odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza. ...

czytaj więcej

.

Nasz nRegion w twoim domu!

Chcesz aby Tygodnik Nasz nRegion docierał bezpośrednio do twojego domu?

czytaj więcej

Komunii nie będzie

To już pewne – w tym roku w naszym regionie nie będzie I Komunii Świętej. Zawiedzione ...

czytaj więcej

E-Dęblin E-Dęblin E-Dęblin Reklama E-Ryki
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta

Dęblin, reklama
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
Reklama
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
Ryki, reklama, Warowny
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta

Bieganie w zimie

Bieganie w zimie

Podczas naszego treningu w ciągu roku nie możemy zapomnieć o takiej porze jak zima. Wielu biegaczy ma trudności ze zmotywowaniem się. Należy jednak pamiętać, że bieganie w zimie przynosi szereg korzyści, których nawet nie spodziewalibyśmy się.

Patrząc za okno i zauważając pierwsze płatki śniegu oraz minusową temperaturę na termometrze wielu ludzi odpuszcza sobie bieganie w taką pogodę. Rezygnacja z treningów w zimie może wiązać się z trudnościami w dojściu do dobrej formy na wiosnę. Dobrym rozwiązaniem jest także , gdy bieganie w zimie nie do końca przypadło nam do gustu.

e-ryki pl

Dla bardziej zapalonych biegaczy trening w zimie może być doskonałą formą na przetestowanie własnej wytrzymałości. Podczas takiego biegu będziemy zmuszeni do walki nie tylko z dystansem i sobą, ale również ze złą pogodą taką jak siarczysty mróz, porywisty wiatr, a także głęboki śnieg. Warto, wtedy zadbać o odzież, w której biegamy abyśmy się nie przeziębili, a materiał powinien być oddychający.

Doświadczeni biegacze mawiają, że świt, to najlepsza pora na bieg. Właśnie o tej porze dnia na świetne warunki składa się kilka czynników. Zwykle powietrze jest wtedy najświeższe, a także mamy do naszej dyspozycji naturalne światło. Dla osób, którzy w ciągu dnia są mocno zapracowani, bieganie rano nie zakłóci planu dnia.

Bieganie w towarzystwie pomoże nam w codziennej motywacji świadomość, że ktoś na nas czeka na dworze może nam pomóc w wydostaniu się z ciepłego łóżka i pójścia do parku na poranny bieg z przyjaciółmi.

Bieganie w zimie nie jest wcale takim karkołomnym zadaniem jakby się wielu osobom wydawało. Wystarczy trochę samozaparcia, ciepły ubiór i można ruszać do parku wraz ze swymi przyjaciółmi na poranny trening.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


5 + = 8

 Pozostało znaków

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>