Wiadomości tygodnia

W Rykach dogrywka

Wstępne wyniki niedzielnego głosowania wskazują, że w Rykach odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza. ...

czytaj więcej

.

Nasz nRegion w twoim domu!

Chcesz aby Tygodnik Nasz nRegion docierał bezpośrednio do twojego domu?

czytaj więcej

Komunii nie będzie

To już pewne – w tym roku w naszym regionie nie będzie I Komunii Świętej. Zawiedzione ...

czytaj więcej

E-Dęblin E-Dęblin E-Dęblin Reklama E-Ryki
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta

Dęblin, reklama
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
Reklama
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
Ryki, reklama, Warowny
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta

Horoskop

Horoskop na cały tydzień (17 – 23 grudnia 2014). 

 

HoroskopBARAN

Daj szansę komuś, kogo na oko oceniasz jako osobę nudną i męczącą. Nie wyciągaj żadnych wniosków po pierwszym spotkaniu. Nie jesteś mistrzem intuicji, więc daj wam więcej czasu.
Spokój ducha to stan, który uzyskasz dopiero wtedy, kiedy uwolnisz się od gniewu i rozżalenia, które to od dawna zatruwają twoją psychikę i zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W połowie tygodnia nie podejmuj ważnych decyzji zawodowych pod wpływem impulsu.

HoroskopBYK

Dowiesz się, że już niedługo cała twoja rodzina, włącznie z tymi, których już wykreśliliście z pamięci, spotka się razem, przy jednym stole. To wydarzenie nie tylko wyjaśni nieporozumienia, ale i wpłynie bardzo dodatnio na twój wizerunek w oczach partnera.
Poczujesz się lepiej, jeśli puścisz w niepamięć prawdziwe lub trochę wydumane krzywdy i zniewagi. Opanuj emocje, a unikniesz poważnych dolegliwości na tle nerwowym.

 

HoroskopBLIŹNIĘTA

Trochę niespodzianek, możliwe przetasowania. Czeka cię jakieś ekscytujące spotkanie. Nie odmawiaj. Ostatnio żyjesz w stałym stresie, spróbuj poszukać pomocy w gabinetach stosujących medycynę niekonwencjonalną. Może ćwiczenia relaksacyjne bądź joga?
Jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy, to działaj odważnie i stanowczo. Twoje zachowanie może być nawet niekonwencjonalne, możesz łamać pewne reguły, odstępować od własnych, „żelaznych” zasad. Tylko tak możesz osiągnąć zamierzony cel.

 

HoroskopRAK

Poznasz teraz kogoś o bardzo podobnym podejściu do życia. Właśnie to przesądzi o tym, że niektórzy z was zdecydują się na zakończenie nawet długoletnich znajomości. Najbliższy tydzień to czas ładowania akumulatorów. Teraz bez trudu odzyskasz formę i tę psychiczną, i tę fizyczną. To świetna pora, aby zacząć walczyć z własnymi słabościami i słabostkami.
Nie wchodź w niejasne układy, bo możesz znaleźć się w niezwykle kłopotliwej sytuacji. To przysporzy ci niepotrzebnych problemów.

 

HoroskopLEW

Znowu rzucisz się w wir szalonych flirtów i miłosnych przygód. Niczego nie musisz się lękać, uda ci się jednak zachować rozsądek, więc nie zrobisz niczego, czego potem trzeba żałować. Chyba że nie oprzesz się zalotom kogoś, z kim spotyka się ktoś ci bliski. Nie rób niczego wbrew sobie. Decyzja o rozstaniu się z nałogiem powinna być świadoma i nie wymuszona przez otoczenie. Kilka dni upłynie w ciężkiej i napiętej atmosferze. Los postawi cię przed wyborem między lojalnością wobec lubianej osoby a lojalnością wobec firmy i zasad.

 

HoroskopPANNA

Kobieta-Panna będzie siać zamęt i spustoszenie w sercach męskich. Znajdziesz sposób na zwrócenie na siebie uwagi kogoś bardzo atrakcyjnego. W towarzystwie zaczniesz być postrzegana jako szamanka, która jest w stanie rzucić na wybraną osobę miłosne czary. Wykorzystaj mądrze ten fakt. Dla podtrzymania kondycji, przede wszystkim psychicznej, koniecznie zorganizuj sobie czas na ruch na świeżym powietrzu. Nie podchodź zbyt ambicjonalnie do spraw zawodowych.

 

HoroskopWAGA

Wyraźna poprawa w relacjach z bliskimi. Odezwie się w tobie gwałtowna potrzeba bycia kochanym. Ten głód uczuć okaże się wyjątkowo silny. I pewnie dlatego, aby go zaspokoić, postanowisz, przynajmniej na jakiś czas, zrezygnować z tak cenionej przez ciebie niezależności. Potrzeba ci trochę wydarzeń podnoszących poziom adrenaliny. W pracy niepokoje, które być może to ty właśnie będziesz inicjować. Wszystko, co stare, będzie ci przeszkadzać. Być może właśnie teraz zechcesz się uwolnić i zacząć działać na własną rękę.

 

HoroskopSKORPION

Bliscy będą dla ciebie wyjątkowo mocnym oparciem. Będzie to wręcz niezbędne, bo nie dowiesz się teraz o sprawach dla ciebie miłych… Podejdź do tego, co usłyszysz, spokojnie, nie wyciągaj żadnych wniosków, nie zrywaj kontaktów. Pamiętaj, że po przespanej nocy wszystko może być już inne. Nie forsuj się zbytnio przez te kilka dni. Jeszcze nie wydobrzałeś po ostatniej chorobie. Potem, niestety, licz się z wysiłkami ponad miarę, z przenoszeniem gór, fizycznie i w przenośni.

 

HoroskopSTRZELEC

Nawet jeśli ostatnio nie układało się między wami najlepiej, to wyciągnij kolejny raz rękę. Rodzinne uroczystości mogą być bardzo wygodnym pretekstem do tego, aby odzyskać dawny klimat. Jeśli jesteś samotny i wybierasz się na czyjeś wesele, to otwórz się na nowe uczucie. Przyjdzie z całkiem niespodziewanej strony. Możesz podejmować działania, które wymagają wielkiej dyscypliny, staranności, a równocześnie dużego rozmachu.

 

Horoskop

KOZIOROŻEC

Jeśli chcesz uniknąć „fatalnego zauroczenia”, nie patrz na mężczyzn przez różowe okulary. Wykaż się dystansem, bo inaczej możliwe są kolejne przepłakane noce, zawalona praca lub egzamin. Źle znosisz takie wybuchy uczuciowe, więc staraj się zawsze dać sobie więcej czasu.
Zwiększyła się twoja podatność na drobne infekcje bakteryjne skóry, jak i na zakaźne choroby wywoływane przez wirusy. Prawdopodobnie twoje wysiłki w pracy zostaną dostrzeżone i zaowocują odpowiednim uznaniem.

 

HoroskopWODNIK

Trudno cię będzie przegadać, więc nie zrobi to właściwego wrażenia na bliskiej ci osobie, która ma dosyć refleksyjną naturę. Nawet jeśli przyzna ci rację, to nie rób na tej podstawie dalekosiężnych planów. To zdecydowanie za wcześnie. A samotne osoby powinny koniecznie wykorzystać weekend na krótki wyjazd. Gwałtowny przypływ sił witalnych spowoduje, że staniesz się przez to mniej uważny i zapobiegliwy. Skutkiem może być niegroźny wypadek.
Czeka cię wiele pracy, właściwie w każdym obszarze twojego życia.

 

HoroskopRYBY

Uda ci się w końcu uporządkować swoje pogmatwane sprawy uczuciowe, a to dzięki podsłuchanej przypadkiem rozmowie. Nawet jeśli na początku zaboli, to zaraz potem odczujesz ulgę. Nie osądzaj jednak zbyt pochopnie. Nie masz teraz cierpliwości ani dyscypliny wewnętrznej wystarczającej na to, aby całkowicie zmienić swój harmonogram dnia. Nie pożyczaj teraz od banków, postaraj się też powstrzymać od korzystania z tzw. nadzwyczajnych okazji.

Reklama

Reklama

E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
E-Ryki, Portal Nowoczesnego Miasta
Reklama
Reklama
Reklama

Szukaj w serwisie

Reklama